תמיד יהיה מי שיגיד שזה מיותר ושגם ככה כולם זורקים את ההזמנה אחרי האירוע – מי שאומר זאת, בטח לא קיבל הזמנה בעיצוב שלנו. הזמנות משעממות אין שום סיבה לשמור.
מעבר לכך, הזמנה לאירוע היא כרטיס הביקור לאירוע שלכם, הזמנה מושקעת ומיוחדת היא מעין טיזר לאירוע מושקע ומיוחד. כאשר אופי ההזמנה יכול לשקף את האופי שלכם ושל האירוע (יוקרתי רגוע ומזמין, משעשע וצבעוני).

רצוי להתחיל לפחות חודשיים עד חודש וחצי לפני החתונה. מקובל לחלק את הזמנות חתונה לאורחים כחודש עד שלושה שבועות לפני החתונה.
הזמנות מאויירות בעיצוב אישי: תהליך העיצוב + ההדפסה לוקח כשבועיים ויש לקחת בחשבון כי תיקונים מוסיפים עוד מספר ימים לזמן העבודה. אני תמיד משתדלת לסיים את התהליך בהקדם האפשרי על מנת שתוכלו ליהנות מההזמנה המקסימה שלכם כמה שיותר מהר.
הזמנות בעיצוב קלאסי: תהליך העיצוב/עדכון הנוסח הוא קצר יותר וניתן תוך יום עד שלושה ימי עבודה לקבל את העיצוב, תהליך ההדפסה ומשלוח לוקח כשבוע.

ניתן לשלב את פרטי החתונה בנוסח טקסט סטנדרטי, אך רצוי כי אתם אלו שתנסחו את הטקסט על פי רצונכם וטעמכם. הכינו מראש את הפרטים הבאים: תאריך החתונה עברי ולועזי, מיקום הגן/אולם ושמו, שעות קבלת הפנים והחופה, שמות הורי הכלה והחתן, טלפונים ודוא"ל במידה ותרצו להוסיף בקשה לאישור השתתפות, ניתן להוסיף גם ציטוט משיר או משפט אהוב בראש ההזמנה. אם תזדקקו להזמנות בשפות שונות, בדקו מהו הניסוח המקובל בשפה זו, למשל באנגלית רושמים את התאריך הלועזי הפוך מבישראל: קודם חודש ואח"כ יום. תוכלו לראות דוגמאות לנוסחים של הזמנות חתונה מקובלים בדף הבא לתשומת לבכם – הסטודיו אינו אחראי על הגהת ההזמנה, שימו לב היטב כי כל הפרטים נכונים לפני אישור להדפסה.

תצטרכו לשלוח תמונות של שניכם, באיכות טובה. יש לשלוח תמונות שאינן מוקטנות/מטושטשות/לא ברורות, זאת על מנת שנוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר. אם בחרתם בהזמנה מאוירת על פי תמונה, עליכם להופיע בתמונה בדיוק כפי שתרצו להופיע בהזמנה. לדוג' אם תרצו להופיע מחובקים בתנוחה מסוימת נזדקק לתמונה מתאימה.

אם בחרתם בהזמנה מאוירת בסגנון הומוריסטי, מספיק לשלוח תמונות רק של פניכם, באיכות טובה. בנוסף חשבו על רעיונות ל"סצנה" שתופיע בהזמנה זה יכול להיות רעיונות כגון תחביבים, סיפור מבדר על הדרך שבה נפגשתם, דברים המאפיינים אתכם, חיות מחמד אהובות ועוד.

כמובן שאשמח לעזור בפיתוח הרעיון. ניתן לשלוח מספר תמונות ואשמח לעזור לכם בבחירה. יש לשלוח את התמונות לכתובת info@pop-up.co.il

כן, האיור נעשה באופן ידני על ידי, ניתן לשנות צבעוניות, פרטי לבוש ורקע. לא ניתן לשנות תנוחות מסוימות, זוויות פנים וכדומה. רצוי לציין מראש את כל הבקשות לפני תחילת האיור על מנת שאוכל לייעץ לכם מה אפשרי לביצוע.

אין אפשרות לקבל דוגמא של ההזמנה מודפסת לפני תחילת העבודה. הסטודיו לא מחזיק במלאי הזמנות מודפסות. מומלץ לבצע הדפסת נסיון בבית הדפוס, טרם הדפסת הכמות המלאה, לצורך וידוא איכות הדפסת, צבעוניות ומראה על הנייר/ות נבחרים.

נייר כרומו 300 גר' מט/מבריק- הנייר הפופולארי, זהו נייר לבן סטנדרטי, מלוטש ומצופה.

נייר נטול עץ – נייר נייר בגימור מלט לא מלוטש, כך שניתן לראות את סיבי הנייר, בדומה לבריסטול ציור.

נייר יהלום – נייר בעל נצנוץ עדין, מקנה מראה יוקרתי וייחודי יותר להזמנה – קיים במספר גוונים.
ניתן להזמין דפוס על ניירות נוספים על פי בקשה מיוחדת, כגון בד לבן, נייר אקוורל קרם ועוד, המלאי משתנה בין בתי הדפוס.

צרו קשר אשמח לייעץ בנושא.

גודל ההזמנה תלוי בדר"כ בגודל המעטפה בה תשתמשו. מרבית אולמות האירועים מספקים מעטפות ללא תשלום. חשוב לבדוק עם האולם מה גודל המעטפות שהם מספקים.
הגודל הנפוץ של מעטפות כאלו הוא 13/ 19 ולכן גודל ההזמנה יהיה 12 / 18. גדלים נוספים להזמנות הם 10/ 20, 15/ 15. לגדלים מיוחדים צרו קשר.

קיימת בנוסף אפשרות לרכישת מעטפות משלכם, מחירי מעטפות נעים בטווח רחב, תלוי בגודל, סוג הנייר וכמות. ניתן להזמין באמצעות הסטודיו מעטפות שונות בגדלים שונים, ציינו זאת בעת ביצוע ההזמנה ונשמח לסייע לכן בעניין.
ניתן להתפרע גם בגודל של ההזמנה, לדוגמא ההזמנה עצמה יכולה להיפתח ובחלקה הפנימי נוסח ההזמנה.

אם חשבתם לעשות הזמנה מיוחדת ולא שגרתית צרו עמנו קשר וננסה להוציא לפועל את הרעיון.

כדאי להכין רשימות מסודרות של המוזמנים מכל הצדדים ולזכור כי לקראת החתונה נוטים לצוץ מוזמנים נוספים שלא נלקחו בחשבון.
בדר"כ כמות ההזמנות תהיה כ70% מכמות המוזמנים שלכם, מכיוון שחלק מהמוזמנים מקבלים הזמנה זוגית או משפחתית. לדוגמה – במידה ויש לכם 300 מוזמנים, עליכם להזמין 210 הזמנות.

שימו לב כי הזמנת כמות נוספת של הזמנות תהיה יקרה יותר בחישוב המחיר ליחידה (בגלל הכמות הקטנה) ובנוסף גם תחויבו שנית על מחיר המשלוח, חבל גם על הטרטור והלחץ של הזמנים לקראת החתונה, לכן רצוי לחשב היטב ולהזמין מראש כמות מספקת הכוללת מספר הזמנות עודפות ליתר בטחון (כמות הזמנות מינימלית להדפסה היא 50 יח').

בנוסף להזמנות תוכלו להזמין מגנט תזכורת לאורחים, מדבקות לסגירת המעטפה, כרטיסי תודה, פתקי הושבה, פוסטר קנבס/קאפה ועוד, בהתאם לעיצוב ההזמנה שבחרתם. צרו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר מתאימה.

כמובן, אין חובה לבצע את דפוס ההזמנות דרך הסטודיו. בסיום העבודה תקבלו קובץ איכותי מתאים לדפוס איתו תוכלו להגיע לבית דפוס לבחירתכם.
בכל מקרה מומלץ לבצע הדפסת נסיון לפנני הדפסת הכמות המלאה לוודא שההדפסה לשביעות רצונכם.

הסטודיו עובד עם כמה בתי דפוס. תנאי המשלוח והאיסוף משתנים בינהם.

מבית דפוס בחיפה ניתן לאסוף עצמאית, כמו כן, יש אפשרות למשלוח ע"י דואר שליחים (בתוספת תשלום).

מבית הדפוס בפתח-תקווה או באר שבע, יש אפשר למשלוח חינם בהזמנה מעל  250 יח'.

מבית הדפוס בגדרה, איסוף עצמאי.

חשוב מאוד כי תהיו שלמים אם ההחלטה על סגנון ההזמנה כמה שיותר לפני תחילת עיצוב ההזמנה.

הזמנות מאוירות בעיצוב אישי, מאוירות באופן ידני באמצעות המחשב, זהו תהליך שלוקח זמן רב ועבודה. ניתן לבצע תיקונים שונים. אך עיצוב הזמנה מחדש לאחר תום העבודה יחויב בתוספת תשלום. כמובן שניתן להתגמש במקרים מסוימים ותמיד אשמח לעזור ככל האפשר.

ניתן לשלם בכמה דרכים:

  1. העברה בנקאית- לאחר קבלת ההזמנות תקבלו מאיתנו את פרטי החשבון על מנת לבצע העברה לחשבון.
  2. אפליקציית ביט / פייבוקס – פשוט מאד! מורידים את אחת מהאפליקציות – ביט- קשורה לבנק פועלים אך ממש לא צריך חשבון בבנק פועלים כדי לפעול עם האפליקציה וזה גם לא עולה שום עמלה נוספת (פרט אולי לעמלת שורה).
    וכך באמצעות האפליקציה שולחים בקלות כסף לאנשי הקשר שלכם.
    לגבי פייבוקס לא יודעת לספר הרבה, אבל יש לי אותה מותקנת ולכן יכולה לקבל גם דרכה תשלומים. 
  3. PAYPAL – לאחר קבלת ההזמנות, אשלח אליכם דרישת תשלום. לב שימו לב, כי ישנה עמלה על סך 3% מעלות ההזמנה למשלמים באופן זה.

צריכים עזרה? מתלבטים? נשמח לעזור צרו קשר