נגה היא מעצבת גרפית כשרונית, יצירתית, רב - גונית ובעלת יכולות טכניות גבוהות מאוד. היא מתאימה את העיצוב ללקוח, לקהל היעד ואף למתרחש בשוק הכללי, מעודכנת ואופנתית. היא מעניקה שירות מהיר מאוד, מקצועי ויסודי ותמיד באדיבות ובענייניות. אני ממליצה מאוד לעבוד איתה.
לוגו עמית הפקות
עמית שי
עמית הפקות
נגה מעצבת מצוינת, יצירתית ומתחדשת. אני נהנית מאוד לעבוד איתה. היא נעימה, מקצועית ומהירה. ממליצה עליה בחום רב.
לאחר שנים של עבודה משותפת, אין שמחה ממני להמליץ בחום על סטודיו פופ-אפ בכלל ועל נגה סיני בפרט. העבודה איתה נעשית תמיד בנועם באדיבות ומעל הכל במקצועיות.
כל מחשבה ורעיון שלי יצאו תחת ידיה כתוצר נפלא, צבעוני מקצועי ובמהירות מדהימה.
נגה, תמיד מוכנה לאתגר ולמשימה הבאה, יכולותיה המקצועיות והאכפתיות שהיא מביאה איתה לכל פרויקט קטן כגדול תורמות בכל פעם מחדש להפוך את הפרסומים והחומרים שאנו באגודה מפיקים להיות מקצועיים ואטרקטיביים יותר.
אחרי המון שיטוטים באינטרנט לבחירת הזמנה, מצאתי אתר מאוד מזמין. עם הזמנות מדהימות במחירים ממש הוגנים. נוגה הייתה מקסימה, שלחה לנו מהר את ההזמנה המעודכנת לפרטים שלנו וכל שינוי שביקשנו היא ביצעה ללא תוספת במחיר. נוגה שמחנו מאוד שסגרנו איתך את ההזמנות. תודה לך.
Sivan Mednyk
בשיטוטיי אחרי הזמנה מיוחדת הגעתי לנגה. ביום ראשון בערב שלחתי בקשה להצעת מחיר, ביום שני כבר הפצתי את ההזמנה. נגה מוכשרת 💫 וקשובה מאוד! אני גבר מקבלת פידבקים מפרגנים מאוד על ההזמנה! אין ספק שאפנה בשמחות הבאות שיבואו לטובה לנגה ☺️ ואמליץ עליה בחום לכל מי שישאל. שנה טובה נגה 🍎🍯🌸
Keren Bar-Zakai
פניתי לנגה עם רעיון כללי בנוגע לפוסטר טיפוגרפי. בעזרת ההכוונה והיצירתיות שלה התקבלה תוצאה סופית נהדרת. לאורך התהליך נגה הייתה קשובה לרצונותיי והשיבה על השאלות וההתלבטויות הרבות שלי בפירוט ותמיד באדיבות, סבלנות ומקצועיות. רוצה לציין לטובה את המהירות שבה חזרה אלי עם תשובות ופתרונות ואף ביצעה מיידית תיקון קטן, שהייתי זקוק לו באופן דחוף לצורך ההדפסה. מומלץ ביותר!
Shani Bard
תודה לנגה המהממת שיצרה לנו את הזמנת החתונה הכי מהממת ויפה שיש, עם ציור מדויק של הכלבלב שלנו, פשוט תענוג לעין. ממליצה בחום, תקשורת מאוד נוחה ונעימה מאוד זורם. תודה
Dana Shmulevich