שאלות נפוצות

כפתור הזמנות מאויירות
כפתור הזמנות קלאסיות
כפתור הזמנות מעוצבות
כפתור מחירון

צריכים עזרה? מתלבטים? נשמח לעזור צרו קשר

למה להשקיע בהזמנת חתונה?

תמיד יהיה מי שיגיד שזה מיותר ושגם ככה כולם זורקים את ההזמנה אחרי האירוע – מי שאומר זאת, בטח לא קיבל הזמנה בעיצוב שלנו. הזמנות משעממות אין שום סיבה לשמור.

מעבר לכך, הזמנה לאירוע היא כרטיס הביקור לאירוע שלכם, הזמנה מושקעת ומיוחדת היא מעין טיזר לאירוע מושקע ומיוחד. כאשר אופי ההזמנה יכול לשקף את האופי שלכם ושל האירוע (יוקרתי רגוע ומזמין, משעשע וצבעוני).

כמה זמן לפני החתונה כדי להתחיל בעיצוב ההזמנה?

רצוי להתחיל לפחות חודשיים עד חודש וחצי לפני החתונה. מקובל לחלק את הזמנות חתונה לאורחים כחודש עד שלושה שבועות לפני החתונה. הזמנות מאויירות בעיצוב אישי: תהליך העיצוב + ההדפסה לוקח כשבועיים ויש לקחת בחשבון כי תיקונים מוסיפים עוד מספר ימים לזמן העבודה. אני תמיד משתדלת לסיים את התהליך בהקדם האפשרי על מנת שתוכלו ליהנות מההזמנה המקסימה שלכם כמה שיותר מהר. הזמנות בעיצוב קלאסי: תהליך העיצוב/עדכון הנוסח הוא קצר יותר וניתן תוך יום עד שלושה ימי עבודה לקבל את העיצוב, תהליך ההדפסה והשליחה לוקח כשבוע.

האם אתם מנסחים עבורנו את הטקסט המופיע על ההזמנה?

ניתן לשלב את פרטי החתונה בנוסח טקסט סטנדרטי, אך רצוי כי אתם אלו שתנסחו את הטקסט על פי רצונכם וטעמכם. הכינו מראש את הפרטים הבאים: תאריך החתונה עברי ולועזי, מיקום הגן/אולם ושמו, שעות קבלת הפנים והחופה, שמות הורי הכלה והחתן, טלפונים ודוא"ל במידה ותרצו להוסיף בקשה לאישור השתתפות, ניתן להוסיף גם ציטוט משיר או משפט אהוב בראש ההזמנה. אם תזדקקו להזמנות בשפות שונות, בדקו מהו הניסוח המקובל בשפה זו, למשל באנגלית רושמים את התאריך הלועזי הפוך מבישראל: קודם חודש ואח"כ יום. תוכלו לראות דוגמאות לנוסחים של הזמנות חתונה מקובלים בדף הבא לתשומת לבכם – הסטודיו אינו אחראי על הגהת ההזמנה, שימו לב היטב כי כל הפרטים נכונים לפני אישור להדפסה.

מה נזדקק לשלוח על מנת לעצב הזמנה מאוירת בעיצוב אישי?

תצטרכו לשלוח תמונות של שניכם, באיכות טובה. אין לשלוח תמונות מוקטנות/מטושטשות/לא ברורות, זאת על מנת שנוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר. אם בחרתם בהזמנה מאוירת על פי תמונה, עליכם להופיע בתמונה בדיוק כפי שתרצו להופיע בהזמנה. לדוג' אם תרצו להופיע מחובקים בתנוחה מסוימת נזדקק לתמונה מתאימה. אם בחרתם בהזמנה מאוירת בסגנון הומוריסטי, מספיק לשלוח תמונות רק של פניכם, באיכות טובה. בנוסף חשבו על רעיונות ל"סצנה" שתופיע בהזמנה זה יכול להיות רעיונות כגון תחביבים, סיפור מבדר על הדרך שבה נפגשתם, דברים המאפיינים אתכם, חיות מחמד אהובות ועוד. כמובן שאשמח לעזור בפיתוח הרעיון. ניתן לשלוח מספר תמונות ואשמח לעזור לכם בבחירה. יש לשלוח את התמונות לכתובת info@pop-up.co.il

האם ניתן להחליף צבעים/בגדים בתמונה ששלחנו?

כן, האיור נעשה באופן ידני על ידי, ניתן לשנות צבעוניות, פרטי לבוש ורקע. לא ניתן לשנות תנוחות מסוימות, זוויות פנים וכדומה. רצוי לציין מראש את כל הבקשות לפני תחילת האיור על מנת שאוכל לייעץ לכם מה אפשרי לביצוע.

אפשר לקבל דוגמא של הזמנה מודפסת לפני ביצוע הזמנת העבודה?

אין אפשרות לקבל דוגמא של ההזמנה מודפסת לפני תחילת העבודה. הסטודיו לא מחזיק במלאי הזמנות מודפסות. מומלץ לבצע הדפסת נסיון בבית הדפוס, טרם הדפסת הכמות המלאה, לצורך וידוא איכות הדפסת, צבעוניות ומראה על הנייר/ות נבחרים.

על איזה סוגי נייר אפשר להדפיס את ההזמנה?

נייר כרומו 300 גר' מט/מבריק- הנייר הפופולארי, זהו נייר לבן סטנדרטי, מלוטש ומצופה.

נייר יהלום – נייר בעל נצנוץ עדין, מקנה מראה יוקרתי וייחודי יותר להזמנה – קיים במספר גוונים.

נייר נטול עץ – נייר נייר בגימור מלט לא מלוטש, כך שניתן לראות את סיבי הנייר, בדומה לבריסטול ציור.

ניתן להזמין דפוס על ניירות נוספים על פי בקשה מיוחדת, כגון בד לבן, נייר אקוורל קרם ועוד. צרו קשר אשמח לייעץ בנושא.

איך בוחרים את גודל הזמנת החתונה?

גודל ההזמנה תלוי בדר"כ בגודל המעטפה בה תשתמשו. מרבית אולמות האירועים מספקים מעטפות ללא תשלום. חשוב לבדוק עם האולם מה גודל המעטפות שהם מספקים.

הגודל הנפוץ של מעטפות כאלו הוא 13/ 19 ולכן גודל ההזמנה יהיה 12 / 18. גדלים נוספים להזמנות הם 10/ 20, 15/ 15. לגדלים מיוחדים צרו קשר.

קיימת בנוסף אפשרות לרכישת מעטפות משלכם, מחירי מעטפות נעים בטווח רחב, תלוי בגודלן וסוג הנייר. ניתן להזמין באמצעות הסטודיו מעטפות שונות בגדלים שונים, ציינו זאת בעת ביצוע ההזמנה ונשמח לסייע לכן בעניין.

ניתן להתפרע גם בגודל של ההזמנה, לדוגמא ההזמנה עצמה יכולה להיפתח ובחלקה הפנימי נוסח ההזמנה. אם חשבתם לעשות הזמנה מיוחדת ולא שגרתית צרו עמנו קשר וננסה להוציא לפועל את הרעיון.

כמה הזמנות חתונה להדפיס?

כדאי להכין רשימות מסודרות של המוזמנים מכל הצדדים ולזכור כי לקראת החתונה נוטים לצוץ מוזמנים נוספים שלא נלקחו בחשבון.

בדר"כ כמות ההזמנות תהיה כ70% מכמות המוזמנים שלכם, מכיוון שחלק מהמוזמנים מקבלים הזמנה זוגית או משפחתית. לדוגמה – במידה ויש לכם 300 מוזמנים, עליכם להזמין 210 הזמנות.

שימו לב כי הזמנת כמות נוספת של הזמנות תהיה יקרה יותר בחישוב המחיר ליחידה (בגלל הכמות הקטנה) ובנוסף גם תחויבו שנית על מחיר המשלוח, חבל גם על הטרטור והלחץ של הזמנים לקראת החתונה, לכן רצוי לחשב היטב ולהזמין מראש כמות מספקת הכוללת מספר הזמנות עודפות ליתר בטחון (כמות הזמנות מינימלית להדפסה היא 50 יח').

היינו רוצים להוסיף עוד מוצרים מלבד ההזמנות, האם זה אפשרי?

בנוסף להזמנות תוכלו להזמין מגנט תזכורת לאורחים, מדבקות לסגירת המעטפה, כרטיסי תודה, פתקי הושבה, פוסטר קנבס/קאפה ועוד, בהתאם לעיצוב ההזמנה שבחרתם. צרו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר מתאימה.

יש לנו בית דפוס שאנו מעדיפים לעבוד מולו, האם ניתן לקבל רק קובץ ללא הדפסה?

כמובן, אין חובה לבצע את דפוס ההזמנות דרדרך הסטודיו. בסיום העבודה תקבלו קובץ איכותי מתאים לדפוס איתו תוכלו להגיע לבית דפוס לבחירתכם.

איך ההזמנות מגיעות אלינו?

הסטודיו עובד עם בית דפוס בחיפה ובתל אביב, ניתן להגיע לאסוף את ההזמנות באופן עצמאי.

אנחנו לא מרוצים מהרעיון שבחרנו, אפשר להתחרט לאחר שביצענו הזמנה?

חשוב מאוד כי תהיו שלמים אם ההחלטה על סגנון ההזמנה כמה שיותר לפני תחילת עיצוב ההזמנה. הזמנות מאוירות בעיצוב אישי, מאוירות באופן ידני באמצעות המחשב, זהו תהליך שלוקח זמן רב ועבודה. ניתן לבצע תיקונים שונים. אך עיצוב הזמנה מחדש לאחר תום העבודה תחויב בתוספת תשלום. כמובן שניתן להתגמש במקרים מסוימים ותמיד אשמח לעזור ככל האפשר.

כיצד ומתי יש לשלם עבור ההזמנות

ניתן לשלם בכמה דרכים:

  1. העברה בנקאית- לאחר קבלת ההזמנות תקבלו מאיתנו את פרטי החשבון על מנת לבצע העברה לחשבון.
  2. שיק מזומן – במעמד איסוף ההזמנות או במשלוח בדואר לאחר קבלת ההזמנות
  3. PAYPAL – לאחר קבלת ההזמנות, אשלח אליכם דרישת תשלום. לב שימו לב, כי ישנה עמלה על סך 3% מעלות ההזמנה למשלמים באופן זה.