סטודיו פופאפ, מנוהל ע"י נגה סיני, הוקם בשנת 2010. סטודיו לעיצוב גרפי הממוקם בזכרון יעקב, אך מספק שירותים לכל חלקי הארץ ואפילו לחוץ לארץ לפעמים.

אז איך הכל התחיל?
הסטודיו בגלגולו הראשון החל כשותפות עם המעצבת הגרפית ליאת דובדבני בחיפה. נפגשנו לנו אי שם בעבר כמעצבות שכירות בסטודיו כלשהו, ולאחר גלגולים ואירועים מכוננים בחיינו, התפתח בנו רצון עז ליצור משהו משלנו, החלטנו לאחד כוחות וכך בא לעולם סטודיו פופאפ. לאחר 3 שנים, עם שינויים בחיינו הפרטיים (חתונות, לידות) השותפות כבר לא התאימה והסטודיו עבר לניהולה הפרטי של נגה.

מה אני עושה בסטודיו הזה שלי?
הכל! כמעט…כל תחום בעצם שנוגע לעיצוב גרפי, במדיות השונות (פרינט, דיגיטלי, אינטרנט). למשל- עיצוב לדפוס, עיצוב תדמית, עיצוב לוגו, ניירת, פלאיירים, כרטיסי ביקור, פוסטרים מודעות, חולצות, עיצוב לאינטרנט, עיצוב אתרים, באנרים, דפי נחיתה, דפי עסקים לפייסבוק, הזמנות חתונה, הזמנות בר/בת-מצווה, הזמנות וירטואליות, הזמנות לאירועים.
אגב, אני אוהבת ללמוד ואוהבת אתגרים לא פחות, יש לכם הצעה להציע לי? לא מצאתם דוגמא לעיצוב/מוצר שחיפשתם באתר? קדימה…נסו אותי.

ולמה כדאי לכם לעבוד איתי?
חשוב לי מאוד לתת יחס אישי ולהגיע להכרות עם כל לקוח ולקוח.
אני תמיד עם היד על הדופק, נהנית להתעניין בחידושים בעולם העיצוב ובטרנדים שונים.
הנסיון שלי כמעצבת, מאפשר להתאים עיצוב תפור אישית לכל לקוח. אך אם בכל זאת עולים חששות, אני תמיד כאן על מנת להגיע יחד איתכם לפתרון המתאים עבור העסק/האירוע שלכם.

קצת עלי-
נגה סיני בעלת תואר ראשון, B.ed בוגרת המחלקה לעיצוב גרפי, מסלול איור, ב"אקדמיה לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה".
נשואה לדורון ואמא ל2 בנות מקסימות.

מחכה להכיר אתכם! לב
נגה