מי אנחנו

סטודיו פופאפ, מנוהל ע"י נגה סיני, הוקם בשנת 2010. סטודיו לעיצוב גרפי הממוקם בחיפה (כן! גם בחיפה קורים דברים), אך מספק שירותים לכל חלקי הארץ ואפילו לחוץ לארץ לפעמים.

 

אז איך הכל התחיל?

הסטודיו בגלגולו הראשון החל כשותפות עם המעצבת הגרפית ליאת דובדבני. נפגשנו לנו אי שם בעבר כמעצבות שכירות בסטודיו כלשהו, ולאחר גלגולים ואירועים מכוננים בחיינו, התפתח בנו רצון עז ליצור משהו משלנו, החלטנו לאחד כוחות וכך בא לעולם סטודיו פופאפ. לאחר 3 שנים לאחר שינויים בחיינו הפרטיים (חתונות, לידות) השותפות כבר לא התאימה והסטודיו עבר לניהולה הפרטי של נגה.

 

מה אני עושה בסטודיו הזה שלי?

הכל! כמעט…כל תחום בעצם שנוגע לעיצוב גרפי, במדיות השונות (פרינט, דיגיטלי, אינטרנט). למשל- עיצוב לדפוס, עיצוב תדמית, עיצוב לוגו, ניירת, פלאיירים, כרטיסי ביקור, פוסטרים מודעות, חולצות, עיצוב לאינטרנט, עיצוב אתרים, באנרים, דפי נחיתה, דפי עסקים לפייסבוק, הזמנות חתונה, הזמנות בר/בת-מצווה, הזמנות וירטואליות, הזמנות לאירועים. אגב, אני אוהבת ללמוד ואוהבת אתגרים לא פחות, יש לכם הצעה להציע לי? לא מצאתם דוגמא לעיצוב/מוצר שחיפשתם באתר? קדימה…נסו אותי.

 

ולמה כדאי לכם לעבוד איתי?

חשוב לי מאוד לתת יחס אישי ולהגיע להכרות עם כל לקוח ולקוח. אנחנו תמיד עם היד על הדופק, נהנות להתעניין בחידושים בעולם העיצוב ובטרנדים שונים. הנסיון שלי כמעצבת, מאפשר להתאים עיצוב תפור אישית לכל לקוח. אך אם בכל זאת עולים חששות, אני תמיד כאן על מנת להגיע יחד איתכם לפתרון המתאים עבור העסק/האירוע שלכם.

 

קצת עלי-

נגה סיני בעלת תואר ראשון, B.ed בוגרת המחלקה לעיצוב גרפי, מסלול איור, ב"אקדמיה לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה". נשואה לדורון ואמא טרייה לרוני.

 

מחכה להכיר אתכם! לב

נגה