גימיק להזמנות חתונה – מדבקות מתגרדות

זוג מקסים שביקש לאחרונה לעצב דרכנו את הזמנת החתונה שלו, הכיר לנו גימיק מדליק שניתן להשתמש בו להזמנות חתונה! (אך לא רק, זה יכול להיות נהדר גם להזמנות לבר מצווה, לכרטיסי ביקור או לכל פריט שתרצו שמישהו אחר יחשוף את התשובה כמו בכרטיס חישגד).
סופי ובוריס (הם הזוג המדובר) אמרו שרכשו מדבקות מיוחדות, שניתן להדביק על כל דבר, אלו בעצם מדבקות פלסטיק שקופות שעליהן שכבה של ציפוי אטום אותו ניתן לגרד בקלות עם מטבע, ולחשוף את מה שתחתיו – ללא פגיעה בנייר עצמו. מאד אהבנו את המוצר הזה, וחשבנו ששווה שגם אתם תדעו עליו.

לפני גירוד המדבקה
גירוד המדבקה
לאחר גירוד המדבקה
אז מצאנו ספק שמייצר מדבקות כאלה, וניתן היה להזמין ממנו חבילת היכרות של מדבקות בכל הגדלים/צורות/צבעים שהוא מייצר. וגם עשינו מבחן קטן לוודא שהן אכן עובדות כמו שצריך.
המדבקות מגיעות כרצועות צרות, עליהן יש מספר מדבקות (ניתן להזמין כמויות שונות מכל סוג), כל שצריך הוא לקלף את המדבקה מהנייר עליה היא באה ולכסות בעזרתה את הפרט אותו רוצים להסתיר בהזמנה.
ניסינו לגרד את הציפוי באמצעות מטבע של 10 אגורות, ששימש ככלי נהדר. כל הצבעים/צורות התגרדו באופן טוב, פרט לצבע הכחול הכהה, שדרש מעבר כפול על האיזור להסרה טובה יותר של הציפוי האטום.
מבחר של מדבקות גירוד
מבחן גירוד למדבקות גירוד

רעיון מדליק, מומלץ בחום למי שרוצה להפתיע את האורחים!