הבלוג

נייר קראפט בהדפסה דיגיטלית

נוצר ע"י ב אוקטובר 19, 2015 ב בלוג | 0 תגובות

נייר קראפט בהדפסה דיגיטלית

בפוסט זה, אני מעוניינת להסביר קצת על דפוס דיגיטלי במיוחד בהקשר של הדפסה על נייר שאינו לבן.

קודם נסביר את המושגים שמי שלא עוסק בתחום ככל הנראה פחות מכיר או מבין.

דפוס דיגיטלי – מתייחס להדפסה במכונות דפוס דיגיטליות. בקצרה זוהי שיטת הדפסה שמתאימה לכמויות קטנות. רב המוכנות עובדות על בסיס צבעוני של CMYK (כחול, אדום, צהוב ושחור) ששמרכיבים תמונות צבע מלא. הגוונים השונים מורכבים מנקודות צבע בצפיפות והרכב שונה של צבעי הבסיס.
מדובר בהזמנה ישירה מקובץ דיגיטלי למדפסת הזרקת דיו, ללא גלופות, העתקים, הפרדת צבעים וכו'.

נייר קראפט – נקרא גם נייר חום. זהו הוא נייר בגוון טבעי של עץ. שעבר עיבוד כימי מינימלי. נייר קראפט בעל סיבים חזקים. והוא נותן מענה לצרכנים שמחפשים חומר ידידותי לסביבה.

ועכשיו להסבר: המשך…

תהליך העבודה בעיצוב או התאמת הזמנות לחתונה

נוצר ע"י ב נובמבר 16, 2014 ב בלוג | 0 תגובות

תהליך העבודה בעיצוב או התאמת הזמנות לחתונה

הרבה לקוחות רוצים לדעת כיצד מתנהלת העובדה מולנו ואיך תהליך העבודה מתנהל. אז החלטתי לעשות פוסט שירחיב עד כמה שניתן בנושא ויתן מענה לשאלות הללו.

באופן כללי, עיקר התקשורת בין הלקוח לסטודיו מבוצעת בדואר האלקטרוני ובטלפון. העבודה דרך הדואר האלקטרוני מהווה תיעוד לכל הבקשות, האישורים והתמחורים, כך שלא צריך להסתמך על הזכרון. תהליך העבודה על העיצוב מתחיל לאחר קבלת הצעת מחיר ואישורה על ידי הלקוח. אישור הצעת המחיר הוא התחייבות לתשלום בסיום התהליך (עבור העבודה שבוצעה). המשך…

גימיק להזמנות חתונה – מדבקות מתגרדות

נוצר ע"י ב מאי 2, 2013 ב בלוג | 0 תגובות

גימיק להזמנות חתונה – מדבקות מתגרדות

זוג מקסים שביקש לאחרונה לעצב דרכנו את הזמנת החתונה שלו, הכיר לנו גימיק מדליק שניתן להשתמש בו להזמנות חתונה! (אך לא רק, זה יכול להיות נהדר גם להזמנות לבר מצווה, לכרטיסי ביקור או לכל פריט שתרצו שמישהו אחר יחשוף את התשובה כמו בכרטיס חישגד).

סופי ובוריס (הם הזוג המדובר) אמרו שרכשו מדבקות מיוחדות, שניתן להדביק על כל דבר, אלו בעצם מדבקות פלסטיק שקופות שעליהן שכבה של ציפוי אטום אותו ניתן לגרד בקלות עם מטבע, ולחשוף את מה שתחתיו – ללא פגיעה בנייר עצמו. מאד אהבנו את המוצר הזה, וחשבנו ששווה שגם אתם תדעו עליו.

המשך…

הגרלת ולנטיינ'ס של סטודיו פופאפ!

נוצר ע"י ב פברואר 12, 2013 ב בלוג | 0 תגובות

הגרלת ולנטיינ'ס של סטודיו פופאפ!

לכבוד חג האוהבים המתקרב, רצינו להרעיף עליכם אהבה. ולכן החלטנו לפנק את אחד ממשתתפי ההגרלה בהזמנת חתונה או הזמנת בר/בת מצווה מתוך מאגר ההזמנות המופיע באתר שלנו.

איך משתתפים?

  1. עושים LIKE בעמוד הפייסבוק של סטודיו פופאפ.
  2. ומשתפים את התמונה הזו חשוב! על מנת שנוכל לראות את השיתופים שלכם, עליכם להגדיר את השיתוף כ"ציבורי", אחרת לא נוכל לראות אותו. כדי לעשות זאת, לאחר הלחיצה על הSHARE, בחלון שנפתח, משמאל┬áהכפתור SHARE PHOTO – יש כפתור נוסף, יש ללחוץ עליו, ולהגדירו כ PUBLIC. המשך…

ברוכים הבאים לאתר המחודש של סטודיו פופאפ

נוצר ע"י ב ינואר 1, 2013 ב בלוג | 0 תגובות

ברוכים הבאים לאתר המחודש של סטודיו פופאפ

אם כבר ביקרתם באתרינו בעבר, תוכלו לראות שהתחדשנו בעיצוב האתר, שיושב על מערכת וורדפרס המאפשרת לנו מגוון חדש של יכולות.
למשל, נוסף לאתר בלוג, אותו נשתדל לעדכן מידי פעם ברשומות מעולם העיצוב והחתונות, ומידי פעם נצ'פר אתכם בGiveaway חביב לשימושכם.

אנו מקוות שיהיה לכם נוח ופשוט להתמצא באתר החדש, תוכלו להיעזר בתפריט העליון כדי להגיע לדפים הרצויים, או לחפש לפי מילות חיפוש רלוונטיות בתיבת החיפוש.

תמיד נשמח לקבל הערות והארות לשיפור' אם אתם נתקלים בתקלה או בעיה, נא יידעו אותנו על מנת שנוכל להתייחס ולתקן במידת האפשר. המשך…